Dogoterapia | Lublin | Dogoterapia i hotel dla zwierząt DIVIO

HOTELIK DLA ZWIERZĄT

Przyjemne, bezpieczne miejsce przygotowane dla Państwa pupila jest idealnym rozwiązaniem podczas wyjazdów wakacyjnych, rodzinnych i w momentach gdy naszego przyjaciela nie możemy zabrać ze sobą.

HOTELIK DLA ZWIERZĄT

Oferujemy również hotelik dla zwierząt. Przyjemne, bezpieczne miejsce przygotowane dla Państwa pupila jest idealnym rozwiązaniem podczas wyjazdów wakacyjnych, rodzinnych i w momentach gdy naszego przyjaciela nie możemy zabrać ze sobą. Nasz hotelik jest miejscem wyjątkowym, o domowej atmosferze. Zwierzaki mieszkają z nami w domu lub specjalnie przygotowanych pokoikach. Prowadzony jest przez doświadczoną dogoterapeutkę, wolontariuszkę schroniska i wieloletnią miłośniczkę zwierząt. Posiadamy ogrodzony bezpieczny wybieg, prowadzimy świetlicę dla psów i podstawowe zajęcia z posłuszeństwa. Wszystko według Państwa oczekiwań.

Hotelik mieści się pod Lublinem.

Adres:
Smugi 27c
21-002 Jastków

OFERTA I CENNIK

– każdy dzień jest liczony osobno, bez względu na godziny przywozu i odbioru

– możliwy dojazd do klienta po wcześniejszy ustaleniach

POBYT W WERSJI EKSKLUZYWNEJ

Pobyt psa w naszym domu razem z naszą rodziną i zwierzętami, uczestniczenie we wszystkich codziennych zajęciach. Tylko dla spokojnych, nieagresywnych psów, nie sprawiających problemów, tolerujących obecność dzieci, psów i kotów. Samodzielnie ocenię czy dany pies spełnia warunki do pobytu w naszym domu. Podana kwota obowiązuje za każdy rozpoczęty dzień pobytu bez względu na wielkość i rasę psa.

TRENINGI POSŁUSZEŃSTWA

Proponujemy dodatkowe treningi podstaw posłuszeństwa dla psów przebywających w naszym hotelu. Nauka komend: siad, waruj, do mnie, chodzenia na luźnej smyczy itp. Dzięki temu pies ma zapewnione zajęcie i rozrywkę pod nieobecność właściciela, a właściciel łatwiejszą pracę z psem po jego powrocie do domu.

DODATKOWE SPACERY

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych spacerów podczas pobytu psa w hotelu. 

ŚWIETLICA DLA PSÓW

Podczas pobytu w świetlicy pies ma dostęp do ogrodzonego wybiegu i przygotowanego dla niego pokoju z posłaniem. Przysługuje mu spacer, istnieje możliwość wykupienia dodatkowego treningu posłuszeństwa i/lub dodatkowych spacerów.

SPA DLA PUPILA

W skład usługi wchodzi: kąpiel, czesanie i suszenie specjalną dmuchawą z jonizatorem włosów. Pachnidło gratis.

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontakuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń pod podany numer telefonu.